Razlozi za napuštanje klupe mogu biti fiziološka potreba, zdravstveni razlozi..., stoji u reagiranju
Rezultati: Lovran - Halubjan 0:3, R. Benčić - Kvarner 2007 6:2, Crikvenica - Kraljevica 0:6
U subotu se od 17 sati na igralištu Robert Komen  sastaju Zamet i Rab, a u nedjelju se igraju susreti Lovran - Kraljevica, Borac - Cres i OŠK - Draga
Mavrinci, subota (17): Grobničan - Krk. U zadnje četiri utakmice Grobničan nije primio ni jedan pogodak, momčad Dušana Gruevskog ušla je u seriju (3 pobjede, 1 remi), koja obećava zanimljivu utakmicu protiv Krka
Nakon tako loših rezultata  moja je dužnost bila podnijeti ostavku, kaže Klić
Rezultati 18. kola: Risnjak - Turbina 2:1,  Gomirje - Goranka 2:2, Vihor - Mrkopalj 2:2
U 80. minuti trener gostiju Tomica Veljačić napustio je klupu i otišao iz žice u prostor za gledatelje, jer je bio revoltiran kako su primili gol u 80. minuti, piše u obrazloženju odluke
Knapić je triatlonac, plivao je maraton Šilo-Crikvenica, biciklom dolazio sa Gornje Vežice na treninge u Tribalj...