Treća liga (Z)

Pobjeda u Labinu nije iznenađenje

Već sam ranije govorio kako unatoč svim problemima dečki maksimalno ozbiljno treniraju, objašnjava Dželalija
U nastavku se momčad opustila, čak i previše, ostavljali smo na trenutke previše prostora između linija. Zabili smo tri eurogola i promašili smo nekoliko zicera, kaže Gajzler
Da mi je netko prije početka prvenstva ponudio tri boda nakon prva dva gostovanja normalno da bih objeručke prihvatio. Ovako malo ostaje žal jer smo i u Solinu mogli više, objašnjava Ostojić
- Dogodilo se da smo loše ušli u drugi dio, znali smo što treba napraviti, ali ušli smo s ručnom kočnicom. Bilo je kao: "lako ćemo". To ćemo riješiti među sobom u svlačionici, rekao je iskusni branič Opatije
Jedinu pravu priliku na utakmici imao je Božidar Šmit u 85. minuti,  njegov udarac obranio je Hodžić
Tkalčević je autogolom vratio goste u igru (2:2), no isti igrač iskupio se u 84. minuti
Utakmica 1. kola: Krk - Buje 1:0. Domaćin je terensku inicijativu napokon realizirao u desetoj minuti nastavka kada je lijepu akciju Krka okončao Dražen Bošnjak
Subota, 25. kolovoza 2012. 19:00
Druga liga

Pomorac minimalno poražen u Solinu

Utakmica 2. kola Druge HNL: Solin - Pomorac 1:0. Vratar Božidar Kulić bio je najbolji igrač Kostrenjana