Patrik Mršnik

Montpellier (utorak, 19.30): Francuska - Hrvatska. Francuzi su ugodno iznenadili na ovoljetnom Euru, no kao takvi ne bi Hrvatskoj trebali predstavljati puno problema.

Susret 10. kola: Kvarner 2010 - Split 73:69 (26:17, 12:16, 17:14, 18:22). Osim prvih i posljednjih pet minuta utakmice, te učinka centara i razigravača, malo je toga bilo dobro u riječkoj predstavi

Odigrali smo jako kvalitetnu utakmicu. Primili smo svih pet golova u igri s igračem manje, što znači da im nismo dopustili da zabiju lagan gol iz igre, rekao je Frano Vićan

Petak, 05. prosinca 2014. 20:14

Primorje slavilo protiv Mladosti u Zagrebu

Susret 9. kola: HAVK Mladost - Primorje EB 5:11 (2:3, 2:2, 1:5, 0:1)

Moramo biti agresivni u obrani i inzistirati na timskoj igri u napadu, moji igrači moraju ući maksimalno ozbiljno u taj susret i ne dopustiti iznenađenje, rekao je trener Primorja

Četvrtak, 04. prosinca 2014. 16:47

Zar su Kozala i Trsat zaslužili igrati iza 22 sata?

- Nekome mora biti u interesu da ti rukometaši uspiju u svom razvoju, kaže Dražen Radojčić, trener Kozale

Očekivao sam jači otpor Trsata, tako da su moji dečki ozbiljno ušli u utakmicu bez obzira što se radi o trećeligaškoj momčadi, kaže Radojčić

Susret poluzavršnice: Kozala - Trsat 35:29 (17:13). Rukometaši Kozale već su u prvom poluvremenu riješili pitanje pobjednika ovoga susreta

Momčad će se u dobroj mjeri pojačati u ovom prijelaznom roku, kaže Margan

Četvrtfinale Kupa: Primorje EB - Mornar BS 13:7 (3:2, 4:1, 4:1, 2:3). Primorjaši su se očekivano plasirali na završni turnir, koji će se 20. i 21. prosinca održati u Zagrebu