Četvrtak, 06. ožujka 2014. 20:28

Primorje EB protiv POŠK-a primilo jedan gol!

Utakmica 16. kola: Primorje EB - OVK POŠK 21:1 (7:0, 5:0, 6:1, 3:0)

St. Gallen (20.30): Švicarska - Hrvatska. Šestorica igrača u ukrajinskoj ligi ne igraju, petorica su morala otpasti s popisa. Mate Maleš u kombinacijama za reprezentativni debi.

Prvenstvene obveze valja odraditi iako će mnogi reći kako bi uoči Pro Recca bilo bolje na Kantridu ponovno dovesti, primjerice, momčad Crvene zvezde na na novu rundu trening-utakmica

Imamo mladu ekipu, jasno je da pred njih ne stavljamo imperativ. Na nama je da Šibenčanima pariramo dobrom obranom, znamo da su napadački vrlo efikasni i da će ih trebati zaustaviti, kaže Radanović

Pojavile su se nove cure s kojima smo u klubu i više nego zadovoljni, kaže direktor ŽRK-a Zamet Vejnović

Lijepo je bilo vidjeti punu dvoranu, sa stanovišta Zameta volio bih da im i u budućnosti na domaće oglede dolazi više navijača, mislim da ljudi moraju prepoznati trud i zalaganje tih igrača, kaže Matanović.

Prvo poluvrijeme su zabijala krila, drugo smo preuzeli mi na vanjskim pozicijama. Svi momci zaslužuju pohvale za vrhunsku partiju, kaže Valković nakon pobjede protiv Buzeta

Pobjeda u regionalnom derbiju dobro bi došla uoči dva teška gostovanja. Nakon Buzeta kući, momci Marina Miškovića idu put Bjelovara, a onda još malo istočnije, na noge našičkom NEXE-u, u dvoboju četvrtzavršnice Kupa.

Prijateljska utakmica rukometašica: ŽRK Zamet - Lokomotiva 19:26 (12:16). Riječanke su pružile dobar otpor na parketu, no gošće su u posljednjih deset minuta serijom 5-0 prelomile susret u svoju korist.

Četvrtak, 27. veljače 2014. 23:35

HRT ne voli sport u kojem je Hrvatska najbolja?