Prva B županijska liga: Vrbovsko - Risnjak 0:0, derbi bez pobjednika i golova

Ponedjeljak, 08. listopada 2012. 08:52 Napisao/la  Marijan Tkalčević

Vrbovsko - Risnjak 0:0. U 70. minuti odlični Butković nakon solo prodora pao je u kaznenom prostoru nakon starta gostujuće obrane, ali sudac pušta igru dalje. Domaćin tako nije uspio pobijediti i preuzeti vrh tablice

Utakmica 6. kola:

PRVA B ŽUPANIJSKA LIGA

VRBOVSKO – RISNJAK 0:0

Igralište NK Vrbovskog. Gledatelja: 100

Sudac: Robi Stojaković (Lovran). Pomoćnici: Jakovašić (Opatija) Pjevac (Delnice)

Žuti kartoni: Patekar, Baričevac, Habibović, Stević, Golik (Risnjak)

VRBOVSKO: Beljan, Ravlić, Marković (52' Jerant), Ž.Dragović, Purić, Tadej, Butković, Valenčić, Mršić (65' Mršić), Kovačić, K.Dragović (83' Roščić).

RISNJAK: Komadina, Čop, Jukić (58' Golik), Grbeša (82' Mohar), Stević, Habibović, Baričevac, Čop, Ilić (62' Gašpar), Kraljić (28' Stević), Patekar (83' Raukar).

Nogometaši Vrbovskog i Risnjaka su podijelili bodove u derbiju 6.kola Prve B županijske lige. U 24. minuti Ravlić odlično proigrava Butkovića u šesnaestercu, koji gađa suprotni gornji kut Komadine, no lopta ipak prolazi pokraj vratnice.  Igrala se 42.minuta kada K. Dragović pronalazi Mršića kroz gostujuću obranu, ali ne uspijeva postići pogodak s pet metara.

Rezultati
Prva B županijska liga: Vrbovsko - Risnjak 0:0, Snježnik - Goranka 0:1, Gomirje - Željezničar 2:0, Mrkopalj - Polet 3:0.

Drugo poluvrijeme su obilježili i žuti kartoni igrača Risnjaka i prigovori sucu. U 70. minuti odlični Butković nakon solo prodora pao je u kaznenom prostoru nakon starta gostujuće obrane, ali sudac pušta igru dalje. To je izazvalo veliko negodovanje domaće publike i rastao je pritisak domaćih igrača na gostujuću obranu.

U 87. minuti korner izvodi Kovačić, a kapetan domaćih Tadej šalje loptu glavom preko gola. Cijelu utakmicu nogometaši Vrbovskog su bili bolji i stvarali prilike, ali na kraju nije došlo do promjene rezultata. Domaćin tako nije uspio pobijediti i preuzeti vrh tablice.