1-A županijska NL: Nogometaši Poleta u 62. minuti napustili igralište nezadovoljni suđenjem

Srijeda, 11. studenog 2015. 20:37 Napisao/la  S. L.

Rezultati 10. kola: Goranka - Snježnik 2:1, Željezničar - Polet 2:0, prekid 61. minuta, Risnjak - Vrbovsko 2:1, Turbina - Kozala 5:1, Mrkopalj - Goranin 4:4, Gomirje - Omladinac 1:0

Na utakmici Željezničara i Poleta došlo je do prekida u 61. minuti utakmice, nakon štu su gosti iz Skrada napustili travnjak nezadovoljni dosuđenim kaznenim udarcem zbog igranja rukom Vjerana Brenca. U tom trenutku domaćin je već vodio 2:0.

U Mrkoplju je Goranin stalno vodio, a domaćin sustizao prednost, do konačne podjele bodove u reviji golova (4:4), ali i crvenih kartona. I na Podhumcu se je mreža Kozale obilato tresla. Mate Brajković je ipak neka druga dimenzija ove lige.

Lider se je dobro mučio sa umanjenim sastavom Vrbovskog, koje je u Lokve doputovalo sa deset igrača. Crveni karton Petelina (35.) brzo je izjednačio broj igrača na terenu. Omladinac iz Vrata spotaknuo se je u Gomirju, ali (još) nije izgubio drugo mjesto.

Rezultati 10. kola:
Goranka - Snježnik 2:1 (Petrović 30, Grgić 35/P. Janeš 67)
Željezničar - Polet 2:0 prekid 61. minuta (Trbović 44, D. Musulin 54)
Risnjak - Vrbovsko 2:1 (Brnčić 31-11m, Grgurić 56/Jardas 80)
Turbina - Kozala 5:1 (Brajković 25, 51, Babić 54, Pavičić 69, Mandić 78/Kovačević 85)
Mrkopalj - Goranin 4:4 (Baričevac 21, Fićor 24, Savić 64, Ilić 72/Kuterovac 11, Brelih 22, 39, Lalić 59).
Gomirje - Omladinac 1:0

Redoslijed: Risnjak 28, Omladinac 20, Mrkopalj 19, Turbina 18, Gomirje 15, Goranin 14, Kozala 10, Goranka 9, Snježnik 8, Vrbovsko 7, Željeznilar 5 i Polet 2 boda.