Kvarnerska rivijera: Puskas Academy očitala lekciju Orijentu u četvrtfinalu na Rujevici

Petak, 01. lipnja 2012. 18:32 Napisao  Luka Variola

Četvrtfinale Kvarnerske rivijere: Puskas Academy - Orijent 4:1 (0:0).  Poraz najviše ide na dušu obrane "crvenih" koja je bila samo promatrač mađarskih pogodaka

ČETVRTFINALE

PUSKAS ACADEMIY - ORIJENT 4:1

Igralište Rujevica. Gledatelja: 100.

Sudac: Vedran Jelenčić 6,5 (Kastav)

Strijelci: 1:0 Bence (52), 1:1 Škarica(57), 2:1 Hosszu (63), 3:1 Kleinheisler (70), 4:1 Garber (78).

Puskas A.: Laszlo 6, Rakic 6, Huszar 6 , Tomas 6,5, Halazs 6 (68 Kokany -), Nagy 6 (od 61. Bicksei 6), Varga (76 Garber -), Bence 7, Kleinheisler 7,5, Gubacsi 6,5 (80 Szabo -), Hosszu 7,5 (80 Mosberger -).

Orijent: Forenpoher 5,5, Modrić 5,5 (76 Brnić -), Juretić 5,5 (76 Dobrić -), Čubelić 5,5 (80 Čargonja -), Pretenjača 5,5, Nemetz 6, Škarica 6,5 (76 Klarić -), Smolić-Ročak 5,5, Kuši 6 (67 Kurilić -), Maršanić 5,5, Juničić 6,5.

Nogometaši Akademije Puskas protutnjali su u polufinale 60. izdanja Kvarnerske rivijere, uvjerljivo nadvisvši nogometaše Orijenta na Rujevici. Sve bitno dogodilo se u drugome poluvremenu.

Mađare je u 52. minuti u vodstvo doveo Bence, a anulirao ga je Škarica pet minuta kasnije. Uslijedio je veliki pritisak mađarske "lake konjice", pa su "crveni" do kraja utakmice dobili četiri gola, što uvelike ide i na dušu obrane Krimejčana koja je bila samo promatrač prilikom egzekucija Hoszua, Kleinheislera i Garbera.

- Mislim da nije toliko razlika u kvaliteti, koliko u snazi. Oni su fizički puno jači i to se osjetilo. Meni je većina ekipe rastrgana između školskih obaveza i nogometa. Za nas je i sam ulazak u četvrtfinale veliki uspjeh, objasnio je trener Orijenta Teo Ivić.

Fotogalerija: Damir Zamaklar