Turnir počinje u 19 sati, prvo će snage odmjeriti Armada i Zavoj Metis, nakon čega slijed ogled MNK-a Grobnik i Grobnik generacija 2008. Utakmica za treće mjesto na rasporedu je od 20.20 sati, a finale od 21 sat
Prva utakmica 1/8 finala: Grobnik - Kijevo 3:5. U 38. minuti prvo je Babić zabio za 3:3, a onda je Tadejević propustio kazneni udarac
Priliku ćemo tražiti u kontrama. Imamo i neke uigrane akcije iz prekida, ali pitanje je da li će one proći protiv ekipe kao što je Kijevo, rekao je Marko Lukačić. Grobnik dočekuje Kijevo u utorak od 19.30 sati u dvorani u Mavrincima
Nedjelja, 06. siječnja 2013. 22:30
Mali nogomet

Caffe bar 98 pobjednik prvog izdanja

Caffe bar je u finalu pobijedio Konobu Kalesin 5:4, pobjednički pogodak u posljednjoj minuti postigao je Stjepan Jukić
Nedjelja, 06. siječnja 2013. 21:12

MNK Grobnik Nautica Shop pobjednik

Finale: MNK Grobnik Nautica shop - Venezia team 4:0. Ivan Jasprica najbolj igrač, Marko Lukačić najbolji strijelac
U Gorovu će prvo od 16.30 sati na teren izaći Promocija i Venezia team, a od 17.20 sati snage će odmjeriti MNK Grobnik Nautica shop i Saller team. Utakmica za treće mjesto na rasporedu je od 19 sati, a finale se igra u 20 sati
Nakon utakmica osmine finala  na rasporedu je četvrtfinale od 19.20 sati
Polufinala su na rasporedu u nedjelju, a snage će odmjeriti Caffe bar Korner - Konoba Kalesin (16), Caffe bar 98 - Caffe bar Vlačina (16.45)