LIGA NOGOMETNIH VETERANA

Zaostale utakmice treba odigrati do 11. lipnja

Subota, 02. lipnja 2018. 09:05 Napisao/la  SC

Neodigrane utakmice registrirat će se po službenoj dužnosti

Nenad Fabijanić (Pomorac 1921)
Nenad Fabijanić (Pomorac 1921)

 

Liga nogometnih veterana

Završnica prvenstva planirana je za ponedjeljak, 11. 06. 2018. godine.

Klubovi koji još nisu osigurali plasman u završnicu (prvaci grupa i najbolje plasirana 2. momčad) trebaju odigrati utakmice koje im osiguravaju plasman u završnicu, a ostale neodigrane utakmice registrirat će se po službenoj dužnosti.

RASPORED ZAOSTALIH UTAKMICA – SKUPINA A
M. Draga: Draga - Lovran, pet., 01. 06. 19,00
Lovran: Novi list - Lovran, pon., 04. 06. 19,00
Opatija: Medicinar - Opatija, pon., 04. 06. 19,00
Kostrena: Pomorac 1921 - Mune, pon., 04. 06. 19,00
Viškovo: Halubjan - Draga, pon., 04. 06. 19,00
Viškovo: Sv. Matej 2008 - Novi list, čet., 07. 06. 17,00
Opatija: Opatija - Kraljevica, čet., 07. 06. 19,00

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA – SKUPINA A, 12. kolo
Mune: Mune - Sv. Matej 2008 6:0
Viškovo: Halubjan - Novi list 0:4
Crikvenica: Crikvenica - Medicinar, nije igrano
Kraljevica: Kraljevica - Pomorac 1921 3:3
Lovran: Lovran - Draga 3:0
Opatija - slobodna
Viškovo (14. kolo): Draga - Halubjan 2:3

POREDAK SKUPINA A
1. Mune 19/33
2. Opatija 11/31
3. Crikvenica 14/26
4. Halubjan 17/24
5. Novi list 16/26
6. Sv. Matej 2008 16/20
7. Lovran 14/18
8. Kraljevica 16/18
9. Medicinar 14/20
10. Pomorac 1921 15/17
11. Draga 15/4

RASPORED ZAOSTALIH UTAKMICA – SKUPINA B
Belveder: V. servisi - G. Zamet, nedj., 03. 06. 19,00
Kantrida: 5. Zb. područje - Zamet, sub., 02. 06. 19,00
Borac - slobodno

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA – SKUPINA B, 20. kolo
Kantrida: V. Servisi - Borac 3:0
Kantrida: G. Zamet - Zamet 11:2
5. Zb. područje - slobodno

POREDAK SKUPINA B
1. G. Zamet 14/31
2. V. servisi 11/24
3. Borac 14/16
4. 5. Zb. područje 14/16
5. Zamet 12/5

REZULTAT ODIGRANE UTAKMICE – SKUPINA C, 14. kolo
Sv. Petar: Dobra - Snježnik 3:1

POREDAK SKUPINA C
1. KrK 14/32
2. Risnjak 13/23
3. Goranin 14/19
4. Dobra 12/19
5. Goranka 12/18
6. Gomirje 13/13
7. Snježnik 12/12
8. Vrbovsko 8/3