Pripremna utakmica: Vihor - Crikvenica 2:3. Vihor pogodio  vratnicu,  dvostruki strijelac Imeraj u sudačkoj naknadi propustio šansu za izjednačenje
Pripremna utakmica: Rudar - Opatija 0:0
Tomislav Čavala trenira s momčadi Crikvenice, ali nije registriran
Pripremna utakmica: Vihor - Lošinj 2:7. Momčad Lošinja djeluje vrlo nadahnuto, efikasno, rastrčano
Pripremna utakmica: Nehaj - Otočac 0:1
Pripremna utakmica: Orijent 1919 - Opatija 2:3. Generalno sam zadovoljan kako smo odigrali dvije utakmice protiv trećeligaša Jadrana i Opatije, kaže Elvis Brajković
Pripremna utakmica: Crikvenica - Cres 1:1. Rubčić doveo Crikvenicu u vodstvo u 5. minuti, Cresani izjednačili u 84. minuti
Dječacima Naprijeda zajednička fotografija s prvotimcima obiju momčadi ostaje trajna uspomena na gostovanje Rijeke