Kup: Grobničan eliminirao Halubjan, utakmica na Viškovu riješena u prvih pet minuta

Utorak, 28. listopada 2014. 17:47 Napisao/la  SC

Županijski Kup: Halubjan - Grobničan 0:2

Nogometaši Grobničana eliminirali su Halubjan u 4. kolu županijskog nogometnog Kupa. U utakmici koja je rezultatski riješena za samo pet minuta, Grobničan se na svojevrsni način revanširao domaćinu za poraz (2:3) u prvenstvu prije tri tjedna.

U 4. minuti Jukić je doveo goste u vodstvo iz kaznenog udarca dosuđenog zbog igranja rukom. Već u idućoj minuti Miculinić je ubacio slijeva, a Bedenik skrenuo loptu u vlastitu mrežu. Time je riješena utakmica koja je u drugom dijelu mogla rezultatski završiti uvjerljivije za Grobničan, koji u jednoj natjecateljskoj utakmici napokon nije primio pogodak.

HALUBJAN: Raspor, Brnčić, Bedenik (27 Štemberger), Kinkela, Omerović, Miletić, Peršić (46 Szabo), Monjac, Kučinić, Štimac, Begić (64 Trivanović)

GROBNIČAN: Ciani, Lončar, Jukić, Avgustinović (46 Sokoli), Miculinić (85 Đanić), Vukelić, Sobotinčić, Babić, Škarica, Poropat, Prtenjača (76 Kuši)

Županijski Kup: Halubjan - Grobničan 0:2 (Jukić 4-11m, Bedenik 5-ag)