MEĐUŽUPANIJSKA NL

Vinodol pobijedio Krk, Crikvenici bod u Opatiji

Nedjelja, 02. studenog 2014. 17:21 Napisao/la  SC

Rezultati 11. kola:  Opatija - Crikvenica 1:1, Rovinj - Grobničan 2:1, Vinodol - Krk 2:0, Lošinj - Nehaj 0:1

Međužupanijska liga, 11. kolo

OPATIJA - CRIKVENICA 1:1

Igralište Opatija. Gledatelja: 100. Sudac: Zoran Janković (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Dunković (20'), 1:1 Jovanović (65').

Žuti kartoni: Hasičić, Rukavina (Opatija), K. Fazlji, Smojver, Jugović (Crikvenica).

OPATIJA: Stjepić, J. Rudan, Hasičić (od 49' Krnjatić), Brozović (od 63' Prpić), Dunković, Šuker, Radan, Rukavina, Vrdoljak (od 46' Radomir), Dadić, Erceg.

CRIKVENICA: Srok, Matešković, Firkelj, Jugović, Smojver, Murica, Cianci (od 90' Xheladini), Kuna, Gašparović, K. Fazlji (od 88' D. Fazlji), Jovanović.

Nogometaši Opatije ponovo su posrnuli u prvenstvu, a fenjeraš iz Crikvenice odnio vrijedan bod s neugodnog gostovanja. Izabranici Zorana Bogolina očito su se istrošili psihički i fizički u srijedu i 120 minuta borbe protiv Dinama i to je bilo vidljivo u ogledu protiv Crikvenice.

Domaćin je, doduše, poveo. Nakon jednog ubačaja u 20. minuti Dunković je najbolje reagirao i doveo domaćina u vodstvo - 1:0. Nakon toga proigrala je i Crikvenica, Cianci i Jovanović nisu iskoristili prilike.

Gosti su do zasluženog boda stigli u 65. minuti kada je Jovanović iskoristio nesporazum Krnjatića i vratara Stjepića - 1:1.

_________________________________________________________________________________

ROVINJ - GROBNIČAN 2:1

Igralište Valbruna. Gledatelja: 100. Sudac: Bojan Sobol (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Kuši (11'), 1:1 Barlecaj (49'-11m), 2:1 O. Abuselyana (62').

Žuti kartoni: Matić, Ćosić (Rovinj), Poropat, Sobotinčić (Grobničan).

Crveni kartoni: Androšić (Rovinj, 76', drugi žuti karton), Novoselić (Rovinj, 88', drugi žuti karton).

ROVINJ: Starčić, N. Abuselyana, Sošić, Androšić, Matić, Qosa (od 90' Stojanov), Perković (od 90' Milošević), O. Abuselyana, Novoselić, Jokić (od 46' Ćosić),  Barlecaj.

GROBNIČAN: Nedić (od 53' Ciani), Vukelić, Miculinić, Kuši (od 71' Conjar), Prtenjača, Babić, Grbac, Lončar, Poropat, Sobotinčić, Avgustinović (od 21' Škarica).

VINODOL - KRK 2:0

Igralište Bahalin. Gledatelja: 200. Sudac: Branko Vučinić (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Tomić (21'), 2:0 Vukelić (44').

Žuti kartoni: Šmit, Hreljac, A. Petrinović, T. Petrinović, Mataija, Tomić (Vinodol), Nenadić (Krk).

VINODOL: Hreljac, Rubčić, A. Petrinović, Uremović, Vukelić, Mataija, Šmit (od 64' Topolovec), Tomić, Rubčić, T. Petrinović (od 82' Radetić), Jelenović.

KRK: Tomašić, Iljazi (od 81' Tučić), Čuturilo, Konjić (od 46' Muminović), Nenadić, Kovačević, Tucaković, Bajramović, Lugušić (od 46' Pejanović), Kurolt, Zec.

Nogometaši Vinodola pobijedili su Krk 2:0 i tako uzvratili za poraz koji su doživjeli u Županijskom kupu u utorak. Novljani nikada nisu lagan protivnik na svom terenu.

- Utakmice kao ova protiv Krka su jednostavno takve kada moraš igrati i malo iznad mogućnosti. Krk je objektivno kvalitetnija ekipa od nas, vidjelo se to i u Kup utakmici u utorak. Mi smo sada odigrali jendu drugačiju utakmicu, možda je i taj ogled malo zavarao Krk. Bili smo agresivni i pravovremeni. Zabili smo dva gola, možda smo na početku mogli još poneki. Jako sam zadovoljan utakmicom, ako nastavimo ovako igrati mogli bi u završnici prvog dijela uhvatiti još bodova i priključiti se sredini ljestvice, rekao je Tomislav Lopac, trener Vinodola.

LOŠINJ - NEHAJ 0:1

Igralište Mali Lošinj. Gledatelja: 100. Sudac: Danijel Klarić (Ratulje).

Strijelac: 0:1 Tomac (73').

Žuti kartoni: Udović (Lošinj), Massarini, Tonković, Prpić, Pećanić (Nehaj).

LOŠINJ: Radman, Vajić, Valenčić, Jergović, Viskić, Udović, Martuslović (od 46' Jerneić), Milanović (od 68' Mrvac), Babić, Gršković, Lazić.

NEHAJ: Baričević, Šebalj, Massarini, Špalj, Vukelić, Tonković, Tomac (od 90' Brajković), Prpić (od 81' Pejanović), Pećanić, Vukelić, Bilen.

Nogometaši Lošinja doživjeli su prvi prvenstveni poraz na domaćem terenu, Nehaj je odnio tri boda i tako dodatno oplemenio pobjedu protiv Opatije iz prošlog kola.

Lošinj je dominirao kroz većinu utakmice, a gosti su iskoristili svoju priliku u 73. minuti. Pećanić je pronašao Tomca u sredini kaznenog prostora - 0:1.

Igor Baričević, vratar Nehaja, u 17. minuti obranio je pokušaj Babića. Viskić je u 33. minuti pucao glavom iz blizine, ali ravno u vratara Nehaja.

BUJE - PAZINKA 0:0

Gradski stadion. Gledatelja: 100. Sudac: Zoran Vasiljević (Fažana).

Žuti karton: Kapular (Buje).

BUJE: Milocani, Uran, Višković (od 83' Kapular), Huskić, Uzelac, Pjevović, Pavlović, Čović, Šoškić (od 83' Bešić), Bojić, Horvat (od 61' Premužić).

PAZINKA: Funčić, Baša, Erik, Levak, Pinčan, Koraca, Zgrablić, Krajcar (od 70' Matković), Vale (od 75' Hrvatin), Videkić, Tomišić (od 46' Rudela).

JADRAN - FUNTANA 1:1

Igralište Veli Jože. Gledatelja: 400. Sudac: Milan Kukuljan (Podkliavac).

Strijelci: 1:0 Popović (63'-ag), 1:1 Gjumić (82').

Žuti kartoni: Dujanić, Đurić (Jadran), Vidović, Štifanić, Žiković, Fedotov (Funtana).

JADRAN: Petrušić, Belušić, Fabijančić, Tomić, Ereiz (od 87' Devović), Šendula, Badrov (od 72' Krizmanić), Sumić, Đurić, Legović (od 58' Kastrati), Dujanić.

FUNTANA: Lisjak, Šegon, Vidović (od 76' Sulejmani), Bošnjak, Štifanić, Popović, Gjumić, Fedotov, Buršić, Mišan (od 46' Ćamili), Bilandžić (od 46' Žiković).

RUDAR - MLADOST 1:1

Gradski stadion. Gledatelja: 150. Sudac: Maksimiliano Radetić (Rovinj).

Strijelci: 1:0 Barišić (7'), 1:1 Marijanović (51'-11m).

Žuti kartoni: Radočaj (Rudar), Hoxha (Mladost).

RUDAR: Vozila, Mehić, Čudić, Juričić (od 82' Alić), Ruba (od 70' Matulja), Fejzić, Barišić, Škopac, Stepčić (od 59' Jašarević), Radočaj, Kurtić.

MLADOST: Perković, Makić, Peruško (od 80' Bogdan), Deak, Macan (od 89' Vijatović), Peršić (od 76' Jereb), Halilović, Bogdan, Hoxha, Marijanović, Livović.

Teško je reći tko može biti zadovoljniji remijem danas u Labinu, Rudar ili Mladost. Jedni i drugi mogli su do troboda, ali dojam je kako je podjela bodova najrealniji ishod. Rano su poveli Labinjani. U šestoj minuti Mehić je ubacio sa lijeve strane sa 40 metara, pogodio Gorana Barišića koji malo iskosa sa sedam metara glavom pogađa suprotni kut. U 28. minuti „slobodnjak“ za domaće izvodi Mehić, malo iskosa s desne strane, sa 25 metara u gredu. Nakon toga, u 35. minuti najprije Halilović izlazi sam na Vozilu nakon asistencije Peršića, ali lopta odlazi u vratnicu, kao i dvije minute kasnije nakon centaršuta s desne strane i udarca Marijanovića glavom.

U 43. minuti Makić centrira s lijeve strane, a udarac Marijanovića s tri metra nogom brani Vozila. Jedanaesterac u 51. minuti za Mladost, sigurni realizator je Mladen Marijanović.

U 53. minuti Fejzić daje za Čudića, ovaj šutira u prazan gol, ali blokira Deak. U 64. minuti velika prigoda za domaće nakon greške Perkovića, ali Ruba promašuje sa visine šesnaesterca. Dvije minute kasnije Ruba centrira iz kornera, Škopac puca glavom, a Perković loptu vadi iz donjeg desnog kuta, ali pritom udarac glavom u vratnicu. Do kraja susreta se rezultat nije mijenjao, svakoj momčadi ostao je po bod.