4. HNL: Rudari u Labinu pomeli Uljanik u zadnjoj utakmici ove sezone

Petak, 31. svibnja 2019. 20:33 Napisao/la  IS

Strijelci: 1:0 Macan (13), 2:0 Čudić (52), 3:0 Macan (61), 4:0 Ivančić (80)

Žuti kartoni: Hasanbegović, Macan (Rudar) Gerovac, Brizić (Uljanik)

RUDAR: Legac, Dragovina (68 Paić), Bećar, Stojković (46 Bembić), Čudić, Macan, Juričić (72 Vidas), Hasanbegović, Dadić, Kurtić (78 Okanović), Paravić (46 Ivančić)

ULJANIK: Kraljević, Brizić (57 Agaj Bl.), Todorov, Gerovac, Jelenić, Ružić, Jokić (36 Brajković), Lazendić, Agaj Be., Moravac Da. (62 Vukmir), Matić

Ni najveći optimisti u Labinu nakon loše prezentacije u utakmici protiv Vihora nisu očekivali ovakvu pobjedu protiv potentne momčadi Uljanika.

Rudari su "pomeli" svoje protivnike!

Poveli su u 13. minuti, centrirao je Luka Stojković s desne strane, a Ivan Macan glavom poentirao za 1:0.

Povećanje vodstva dogodilo se u 52. minuti kad uporni Eldin Bećar “krade” loptu gostima te upošljava Ervina Čudića, koji je lijepim udarcem u suprotni kut pogodio za 2:0.

Trener domaćina Josipović dao je šansu mladim igračima, a najbolje je priliku iskoristio sve bolji Antonio Ivančić.

Najprije je u 61. idealno uposlio Macana, koji izlazi sam na golmana te pogađa za 3:0, da bi u 80. i sam precizno pogodio s ruba šesnaesterca za konačnih 4:0.