GIRO D' ITALIA

Robert Kišerlovski 15., Vicenzo Nibali pobjednik

Nedjelja, 26. svibnja 2013. 17:58 Napisao/la  SC

Kristijan Đurasek osvojio je 68. mjesto u ukupnom poretku

Robert Kišerlovski, član Radio Shacka, osvojio je 15. mjesto u ukupnom poretku na ovogodišnjoj utrci Giro d' Italia! Kišerlovski je u ukupnom poretku za pobjednikom Vicenzom Nibalijem (Astana, 84:53:28 sati) zaostao 14:27 minuta.

Kristijan Đurasek (Lampre-Merida) u ukupnom poretku utrku je završio na 68. mjestu s 2:08.02 sati zaostatka.

U posljednjoj, 21. etapi (Riese Pio X - Brescia, 197 kilometara), Kišerlovski je osvojio 38. mjesto, a na cilj je stigao u vremenu pobjednika Marka Cavendisha. Kristijan Đurasek na cilj je stigao na 95.  mjestu s 44 sekunde zaostatka.