Bivši igrač Hajduka, Japanac Masahiko Inoha prijavio je splitski klub UEFA-i i FIFA-i zbog tri plaće koje su mu ostali dužni na Poljudu
Betis - Real Madrid 2:3. Sudac Gonzalez nije vidio ili nije htio vidjeti da Sergio Ramos rukom zaustavlja loptu ispred vratara Casillasa
U susretu 27. kola talijanskog prvenstva, Roma je na gostovanju kod Palerma osvojila tri boda, pobijedivši s 1:0
Uoči derbija između Hajduka i Splita, Milan Popović je sina Aleksandra, kojega je dobio sa Severinom, učlanio u udrugu "Naš Hajduk"
Bayern je sa čak 7:1 svladao Hoffenheim, Borussia (M) remizirala s Freiburgom, Borussia (D) odigrala bez golova s Augsburgom
Odigrana su četiri susreta 21. kola MAXtv Prve hrvatske nogometne lige. Puljani s Maksimira odnose sva tri boda iz susreta s Lokomotivom, Zagreb preokrenuo u šokantnoj utakmici varaždinskog susreta. Dinamo se prošetao preko Lučkog, Hajduk i Split u gradskom derbiju odigrali bez golova
Bivši hrvatski reprezentativac ušao je na travnjak u 80. minuti susreta Bolton - QPR. Šest minuta kasnije zabio je pobjednički gol za 2:1
Svima koji se raduju Markovićevu odlasku na znanje da predsjednik HNS-a ostaje u vrhu nogometne vlade i nakon smjene. Marković bi trebao postati savjetnik budućem predsjedniku