SP 2018 Rusija prva osigurala plasman u osminu finala, Salah ublažio poraz

Utorak, 19. lipnja 2018. 22:04 Napisao/la  SC
Impresivna pobjeda

Rusija je na impresivan način prva osigurala plasman u osminu finala.

U utakmici 2. kola Rusi su uvjerljivo svladali Egipat, otpor Salaha i suigrača slomili su trima pogocima u petnaestak minuta drugoga poluvremena.

Gol-razlika 8:1 djeluje zatrašujuće za reprezentaciju koja ni među ruskim navijačima nije slovila kao favorit u skupini.

Treba naglasiti da Egipat nije uputio ni jedan udarac iz igre prema ruskim vratima iako je igrao Salah, jedan od najboljih svjetskih napadača.

Skupina A, 2. kolo: Rusija - Egipat 3:1 (Fathy 47-ag, Cheryshev 59, Dzyuba 62/Salah 73-11m)

Poredak: Rusija 6, Urugvaj 3, S. Arabija i Egipat 0