SP 2018

Pogledajte raspored i rezultate

Srijeda, 13. lipnja 2018. 09:41 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola: Rusija - Egipat 3:1

Salah
Salah

SKUPINA A (Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj)
1. kolo:
Četvrtak, 14. 6.
17.00 Moskva: Rusija - S. Arabija 5:0
Petak,15. 6.
14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj 0:1
2. kolo:
Utorak, 19. 6.
20.00 St. Peterburg: Rusija - Egipat 3:1
Srijeda, 20. 6.
17.00 Rostov na Donu: Urugvaj - S.Arabija
3. kolo:
Ponedjeljak, 25. 6.
16.00 Samara: Urugvaj - Rusija
16.00 Volgograd: S.Arabija - Egipat

 SKUPINA B (Portugal, Španjolska, Maroko, Iran)
1. kolo:
Petak, 15. 6.
17.00 St. Peterburg: Maroko - Iran 0:1
20.00 Soči: Portugal - Španjolska 3:3
2. kolo:
Srijeda, 20. 6.
14.00 Moskva: Portugal - Maroko
20.00 Kazanj: Iran - Španjolska
3 .kolo:
Ponedjeljak, 25. 6.
20.00 Kalinjingrad: Španjolska - Maroko
20.00 Saransk: Iran - Portugal

 SKUPINA C (Francuska, Australija, Peru, Danska)
1. kolo:
Subota, 16. 6.
12.00 Kazanj: Francuska - Australija 2:1
18.00 Saransk: Peru - Danska 0:1
2. kolo:
Četvrtak, 21. 6.
14.00 Jekaterinburg: Francuska - Peru
17.00 Samara: Danska - Australija
3. kolo:
Utorak, 26. 6.
16.00 Moskva: Danska - Francuska
16.00 Soči: Australija - Peru

SKUPINA D (Argentina, Island, HRVATSKA, Nigerija)
1. kolo:
Subota, 16. 6.
15.00 Moskva: Argentina - Island 1:1
21.00 Kalinjingrad: Hrvatska  -  Nigerija 2:0
2. kolo:
Četvrtak, 21. 6.
20.00 Nižnji Novgorod: Argentina - Hrvatska
Petak, 22. 6.
17.00 Volgograd: Nigerija - Island
3. kolo:
Utorak, 26. 6.
20.00 Rostov na Donu: Island - Hrvatska
20.00 St. Peterburg: Nigerija - Argentina

SKUPINA E (Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija)
1. kolo:
Nedjelja, 17. 6.
14.00 Samara: Kostarika - Srbija 0:1
20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska 1:1
2. kolo:
Petak, 22. 6.
14.00 St. Peterburg: Brazil - Kostarika
20.00 Kalinjingrad: Srbija - Švicarska
3. kolo:
Srijeda, 27. 6.
20.00 Moskva: Srbija - Brazil
20.00 Nižnji Novgorod: Švicarska - Kostarika

SKUPINA F (Njemačka, Meksiko, Švedska, Južna Koreja)
1. kolo:
Nedjelja, 17. 6.
17.00 Moskva: Njemačka - Meksiko 0:1
Ponedjeljak,18. 6.
14.00 Nižnji Novgorod: Švedska - Južna Koreja 1:0
2. kolo:
Subota, 23. 6.
17.00 Soči: Njemačka - Švedska
20.00 Rostov na Donu: Južna Koreja - Meksiko
3. kolo:
Srijeda, 27. 6.
16.00 Jekaterinburg: Meksiko - Švedska
16.00 Kazan: Južna Koreja - Njemačka

SKUPINA G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)
1. kolo:
Ponedjeljak, 18. 6.
17.00 Soči: Belgija - Panama 3:0
20.00 Volgograd: Tunis - Engleska 1:2
2. kolo:
Subota, 23. 6.
14.00 Moskva: Belgija - Tunis
Nedjelja, 24. 6.
14.00 Nižnji Novgorod: Engleska - Panama
3. kolo:
20.00 Kalinjingrad: Engleska - Belgija
20.00 Saransk: Panama - Tunis

SKUPINA H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)
1. kolo:
Utorak, 19. 6.
14.00 Saransk: Kolumbija - Japan 1:2
17.00 Moskva: Poljska - Senegal 1:2
2. kolo:
Nedjelja, 24. 6.
17.00 Jekaterinburg: Japan - Senegal
20.00 Kazan: Poljska - Kolumbija
3. kolo:
Četvrtak, 28. 6.
16.00 Samara: Senegal - Kolumbija
16.00 Volgograd: Japan - Poljska

OSMINA FINALA
Subota, 30. 6.
16.00 Kazanj: 1C - 2D
20.00 Soči: 1A - 2B
Nedjelja, 1. 7.
16.00 Moskva: 1B - 2A
20.00 Nižnji Novgorod: 1D - 2C
Ponedjeljak, 2. 7.
16.00 Samara: 1E - 2F
20.00 Rostov na Donu: 1G - 2H
Utorak, 3. 7.
16.00 St. Peterburg: 1F - 2E
20.00 Moskva: 1H - 2G

ČETVRTFINALE
Petak, 6. 7.
16.00 Nižnji Novgorod: Pobjednik A1/B2 - Pobjednik C1/D2 (A)
20.00 Kazanj: Pobjednik E1/F2 - Pobjednik G1/H2 (B)
Subota, 7. 7.
16.00 Samara: Pobjednik F1/E2 - Pobjednik H1/G2 (C)
20.00 Soči: Pobjednik B1/A2 - Pobjednik D1/C2 (D)

POLUFINALE
Utorak, 10. 7.
20.00 St. Peterburg: Pobjednik A - Pobjednik B
Srijeda, 11. 7.
20.00 Moskva: Pobjednik D - Pobjednik C

UTAKMICA ZA 3. MJESTO
Subota, 14. 7. - St. Peterburg

FINALE
Nedjelja, 15. 7. - Moskva