Rusko prvenstvo: CSKA i Spartak remizirali, Ognjen Vukojević zaradio žuti karton

Nedjelja, 21. travnja 2013. 14:53 Napisao/la  SC

Utakmica 25. kola: CSKA - Spartak Moskva 2:2 (Musa 73, Džagojev 90-11m/McGeady 42, Ari 46)

U dvoboju 25. kola ruske Premierlige moskovski Spartak odigrao je neodlučeno s CSKA nakon što je vodio 2:0.Spartak je pogocima Aidena McGeadyja u 42. i Arija u 46. minuti poveo s 2:0 kada je na scenu stupio sudac Sergej Karasev, koji je do kraja utakmice dosusdio čak dva jedanaesterca za domaćina.

Prvi jedanaesterac Vagner Love nije pretvorio u pogodak u 50. minuti, ali je u posljednjoj minuti sudačkog dodatka utakmice Alan Džagojev realizirao drugi za konačnih 2-2. Prethodno je na 1-2 smanjio Ahmed Musa nakon asistencije tragičara prvog izvedenog jedanaesterca. Hrvatski reprezentatovac Ognen Vukojević je u redovima Spartaka odradio svih 90 minuta, te zaradio žuti karton.