Viareggio Cup: Pogledajte pogotke Josipa Radoševića u pobjedi protiv Leccea

Četvrtak, 14. veljače 2013. 20:11 Napisao/la  SC

Napoli - Lecce 4:0. Josip Radošević postigao je dva pogotka iz slobodnog udarca

Viareggio Cup

NAPOLI - LECCE 4:0

Utakmica 2. kola skupine 10: Napoli - Lecce 4:0. Sudac: Andreini (Forli).

Strijelci: 1:0 Radošević (26'), 2:0 Scielzo (53'), 3:0 Scielzo (59'), 4:0 Radošević (81').

Žuti kartoni: Palma (Napoli), Tundo, Kalombo (Lecce)

NAPOLI: Crispino, Allegra, Lasicki, Celiento, Savarise, Palma (od 60' La Torre), Fornito (od 65' Gaetano), Radošević, Tutino (od 60' Novothhy), Insigne (od 73' Guardiglio), Scielzo (od 48' Giovannini).

LECCE: Bleve, Pino, Todisco, Luperto, Kalombo, Tundo, Rosafio, Guastamacchia, Di Mariano, Malcore (od 65' Montagne), Gaetani (od 46' Lombardi).

Nogometaši Napolija pobijedili su Lecce 4:0 na Viareggio kupu, na kojem nastupaju i nogometaši Rijeke, a dva pogotka postigao je bivši igrač Hajduka Josipa Radošević. U Viareggiju nastupaju igrači do 20 godina, a Radošević je u u 25. minuti zabio pogodak iz slobodnog udarca, dok je devet minuta prije kraja pravom bombom zaključio pobjedu svoje momačadi.