Rusko prvenstvo: Spartak i Bilićev Lokomotiv odigrali neodlučeno bez golova

Subota, 16. ožujka 2013. 16:23 Napisao/la  SC

Utakmica 21. kola: Spartk - Lokomotiv 0:0. Vedran Ćorluka je za Bilićevu momčad odigrao cijelu utakmicu, a Ognjen Vukojević je za domaćine igrao posljednjih 15 minuta

Nogometaši Spartaka i Lokomotiva odigrali su neodlučeno bez golova u derbiju 21. kola ruskog prvenstva. Lokomotiv, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, odigrao je lošu utakmicu i osvajanje boda može zahvaliti sjajnom vrataru Guilhermeu.

Vedran Ćorluka je za Bilićevu momčad odigrao cijelu utakmicu, a Ognjen Vukojević je za domaćine igrao posljednjih 15 minuta.