Mario Pašalić debitirao pogotkom, Liverpool pobijedio, Nikola Kalinić na klupi

Ponedjeljak, 20. kolovoza 2018. 23:01 Napisao/la  SC
Mario Pašalić (Atalanta)

Mario Pašalić upisao se u strijelce u prvoj utakmici za Atalantu, hrvatski reprezentativac Dalićev poziv u ponedjeljak proslavio je pogotkom u 61. minuti.

Stipe Perica igrao je za Frosinone do 82. minute.

Utakmica 1. kola Serie A: Atalanta - Frosinone 4:0 (Gomez 14, 90+2, Hateboer 48, Pašalić 61)

Liverpool je pobijedio na gostovanju kod C. Palacea u utakmici koja je bila neizvjesna do 93. minute, kada je Mane postigao drugi pogodak.

Nije baš momčad Jurgena Kloppa izgledala uvjerljivo u pojedinim razdobljima utakmice.

Utakmica 2. kola Premierlige: C. Palace - Liverpool (Milner 45-11m Mane 90+3)

Nikola Kalinić s klupe je svjedočio remiju Atletica u Valenciji.

Utakmica 1. kola: Valencia - Atletico 1:1 (Rodrigo 56/Correa 26)