Serie A: Ronaldo nije bio strijelac, Juventus pobijedio u 93. minuti, Napoli slavio u Rimu

Subota, 18. kolovoza 2018. 20:03 Napisao/la  SC
Ronaldo (Juventus)

Cristiano Ronaldo debitirao je za Juventus u Chievu.

Nije bio strijelac u utakmici koja je završila u tipičnom Juventusovu stilu, pogotkom u sudačkoj nadoknadi.

Poveo je Juventus već u Khedire u 3. minuti, ali domaćinis e nisu dali smesti.

Chievo je preokrenuo rezultat, dobro je izgledao do sam završnice kada je Juventus počeo stvarati pritisak i dvama pogocima ostvario pobjedu.

Mario Mandžukić ušao je u 64. minuti umjesto Diega Coste.

U 97. minuti Mandžukićev pogodak poništen je zbog Ronaldova prekršaja nad vratarom Sorrentinom, koji je sudac dosudio zaslugom VAR-a.

Vratar Chieva zbog posljedica sudara iznešen je na nosilima, a Bernadeschi je u 93. minuti svladao njegovu pričuvu Seculina.

Ronaldo je nekoliko puta opasno zaprijetio, njegov pogodak je visio u zraku, ali nije uspio.

Napoli je pobjedom u Rimu odmah pokazao da će iduće sezone pod vodstvom Carla Ancelottija voditi borbu za vrh ljestvice.

Milan Badelj debitirao je u dresu Lazija, iz igre je izašao u 69. minuti.

Marko Rog igrao je zadnjih pet minuta za Napoli.

Utakmica 1. kola Serije A: Chievo - Juventus 2:3 (Stepinski 38, Giaccherini 56-11m/Khedira 3, Bani 77, Bernadeschi 99+3), Lazio - Napoli 1:2 (Immobile 25/Milk 45+2, Insigne 59)