Serie A: Roma pobijedila Torino, Inter i Sassuolo bez golova

Subota, 19. siječnja 2019. 16:58 Napisao/la  SC
Stephan El Shaarawy (Roma)

Ivan Perišić i Marcelo Brozović igrali su početnoj postavi Intera u utakmici bez golova protiv Sassuola.

Šime Vrsaljko sjedio je na klupi.

Roma je pobijedila Torino 3:2.

Domaći su nakon 34 minute imali prednost od dva gola, zahvaljujući strijelcima Zaniolu te Kolarovu s bijele točke.

Rincon i Ansaldi su Torinu donijeli izjednačenje u drugom dijelu pogocima u 51. i 67. minuti.

Pobjedu Romi donio je El Shaarawy u 73. minuti.

Utakmice 20. kola: Roma - Torino 3:2 (Zaniolo 15, Kolarov 34-11m, El Shaarawy 73/ Rincon 51, Ansaldi 67), Udinese - Parma 1:2 (Okaka 50/Inglese 11-11m, Gervinho 68), Inter - Sassuolo 0:0