Serie A: Milan na San Siru izgubio od zadnje momčadi, Roma pobijedila

Subota, 21. travnja 2018. 16:53 Napisao/la  SC
Gennaro Gattuso

Nikola Kalinić igrao je od 62. minute za Milan u gorkom porazu od posljednjeg Beneventa.

Taman kada se činilo da se Milanu više ne može dogoditi utakmica ispod svake razine, dogodio se poraz od Beneventa na San Siru.

Roma je povela u 33. minuti nespretnom reakcijom Vicarija koji je pokušavajući presjeći pas gostiju zabio autogol.

Nainggolan je povećao vodstvo pogotkom u 52. minuti, dok je konačnih 0:3 postavio Schick osam minuta kasnije.

Šimić je u igru domaćih ušao u 46. minuti.

Fiorentina je poražena minimlanim rezultatom u gostima kod Sassuola.

Pobjedu domaćima donio je Politano u 41. minuti

Badelj je utakmicu preskočio zbog ozljede.

Utakmice 34. kola:   Milan - Benevento 0:1 (Iemmello 29),   SPAL - Roma 0:3 (Vicari 33-ag, Nainggolan 52, Schick 60), Sassuolo - Fiorentina 1:0 (Politano 41)