Serie A: Perišić strijelac u pobjedi Intera, Srna i Bradarić na klupi Cagliarija

Nedjelja, 14. travnja 2019. 15:44 Napisala  Valentina Prokić
Ivan Perišić

Ivan Perišić bio je strijelac u pobjedi Intera u gostima kod Frosinonea.

Perišić je iz kaznenog udarca postigao drugi pogodak, a Inter pobjedom odmaknuo Milanu na 5 bodova.

Marcelo Brozović je ozlijeđen.

Torino i Cagliari podijelili su bodove u remiju 1:1.

Činilo se da će Torino uzeti sva tri boda, posebno kada je na početku drugog poluvremena Simone Zaza postigao pogodak za prednost domaćina.

Bila je to samo potvrda dobre forme ekipe sa sjevera Italije.

Uigrana akcija poslije prekida, lopta je stigla na drugu stativu do Izza.

Ovaj je istu vratio u peterac, a tamo je Zaza bio spreman i pogodio za veliko slavlje igrača i navijača.

Ipak, talijanski golgeter prošao je put od heroja do tragičara.

U 74. minuti gestikulirao prema sucu nezadovoljan njegovom odlukom, a ovaj mu je pokazao izravan crveni karton što je značilo da Torino do kraja mora igrati s igračem manje.

Cagliariju su bile potrebne tek četiri minute za povratak.

Pavoletti je glavom uspio pogoditi mrežu Torina.

Sudac je prvo označio zaleđe, ali je poslije asistencije VAR-a pogodak ipak priznat.

Gosti su do kraja utakmice ostali bez jednog, pa potom i drugog igrača. I to sve zbog crvenih kartona.

Pellegrini je prvi pocrvenio, pa potom i Barella, ali se konačan rezultat nije mijenjao.

Bradarić i Srna utakmicu su pratili s klupe gostiju.

Napoli je pobijedio u gostima kod Chieva.

Utakmic 32. kola: Torino - Cagliari 1:1 (Zaza 52/ Pavoletti 78), Fiorentina - Bologna 0:0, Sampdoria - Genoa 2:0 (Defrel 3, Quagliarella 53-11m), Sassuolo - Parma 0:0, Chievo - Napoli 1:3 (Cesar 90/ Koulibaly 15, 81, Milik 64), Frosinone - Inter 1:3 (Cassata 61/Nainggolan 19, Perišić 37-11m,  Vecino 90+3)