Serie A: Mandžukić strijelac u pobjedi Juventusa, Milan i Napoli odigrali bez pogodaka

Nedjelja, 15. travnja 2018. 17:09 Napisao/la  SC
Mario Mandžukić

Mario Mandžukić bio je strijelac prvoga pogotka za juventus u pobjedi protiv Sampdorije.

Hrvatski napadač nastavio je tresti mreže nakon utakmice protiv real Madrida što je dobra vijest za izbornika Zlatka Dalića.

Loša vijest je da Ivan Strinić nije igrao za Sampdoriju, hrvatski reprezentativac sjedio je na klupi.

Nikola Kalinić igrao je do 74. minute za Milan, a Marko Rog od 87. minute za Napoli u utakmici bez pogodaka na San Siru.

Hrvoje Milić  s klupe Napolija svjedočio je fantastičnoj obrani Donnarumme  u završnici utakmice.

Vratar Milana na kraju je ispao najzaslužniji za remi bez golova.

Utakmice 32. kola: Juventus - Sampdoria 3:0 (Mandžukić 45, Howedes 60, Khedira 75),  Lazio - Roma 0:0,  Fiorentina – SPAL 0:0, Milan – Napoli 0:0, Bologna – Verona 2:0 (Verdi 31, Nagy 90+4), Sassuolo – Benevento 2:2 (Politano 41, 64/Diabate 27, 73)

Poredak: Juventus 84, Napoli 78, Lazio 61, Roma 61, Inter 60, Milan 53...