Serie A: Juventus doživio drugi poraz, Ivan Strinić pobijedio Marija Mandžukića

Nedjelja, 19. studenog 2017. 17:34 Napisao/la  SC
Ivan Strinić i suigrači slavili su protiv Juventusa

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu, a Marcelo Brozović igrao je od 72. minute za Inter u pobjedi protiv Atalante.

Dvama Icardijevima pogocima Inter (33) je osvanuo na drugom mjestu iza Napolija (35).

Juventus se nasukao u Đenovskom zaljevu, aktualni prvak doživio je drugi poraz u sezoni na puno uvjerljiviji način nego što to sugerira konačni rezultat (3:2).

Sampdoria je do 91. minute vodila 3:0, a onda su Higuain i Dybala ublažili poraz nakon kojega je vodeći Napoli stekao 4 boda prednosti pred Juventusom (31).

Ivan Strinić i Mario Mandžukić odigrali su cijelu utakmicu u Đenovi.

Stipe Perica odigrao je cijelu utakmicu u domaćem porazu Udinesea,  Andrija Balić igrao je do 68. minute.

Utakmice 13. kola: Inter - Atalanta (Icardi 51, 60), Crotone - Genoa 0:1 (Rigoni 11), Sampdoria - Juventus 3:2 (Zapata 52, Torreira 71, Ferrari 79/Higuain 90+1, Dybala 90+4), Benevento - Sassuolo 1:2 (Armenteros 65/Matri 57, Peluso 90+4), SPAL - Fiorentina 1:1 (Paloschi 42/Chiesa 80), Udinese - Cagliari 0:1 (Joao Pedro 55)