Serie A: Juventus i Milan uvjerljivo pobijedili, Mario Mandžukić igrao kapetanski

Nedjelja, 10. veljače 2019. 14:29 Napisao/la  SC
Mario Mandžukić (Juventus)

Juventus je osvojio nova tri boda, Ronaldo je nastavio seriju pogodaka, Mandžukić je nastavio igrati kao što dolikuje kapetanu aktualnog talijanskog prvaka.

Milan je uvjerljivo pobijedio Cagliari, a Piatek nastavio zabijati pogotke na radost struke milanskog velikana, koji je konačno doveo pravog gol-igrača.

Darijo Srna igrao je u početnoj postavi Cagliarija, Filip Bradarić ušao je u igru u 80. minuti.

Bologna i Genoa odigrai su neriješeno 1:1

Domaće je u vodstvo doevo Destro u 17. minuti, a izjednačenje je stiglo nešto kasnije, u 33. u realizaciji Leragera.

Atalanta je pobijedila SPAL 2:1.

Pašalić je u igru domaćina ušao u 78. minuti.

Torino je pobijedio Udinese golom Aine u 31. minuti.

Gosti su imali priliku za izjednačenje u 74. minuti kada je De Paul promašio kazneni udarac.

Utakmica 23. kola: Bologna - Genoa 1:1 (Destro 17/ Lerager 33), Atalanta - SPAL 2:1 (Iličić 57, Zapata 79/ Petagna 8), Sampdoria - Frosinone 0:1 (Ciofani 25), Torino - Udinese 1:0 (Aina 31), Milan - Cagliari 3:0 (Ceppitelli 13-ag, Paqueta 22, Piatek 62), Sassuolo - Juventus 0:3 (Khedira 23, Ronaldo 70, Can 86)

Poredak: Juventus 63, Napoli 52, Inter 43, Milan 39, Atalanta, Roma i Lazio 38