Liverpool je uvjerljivo svladao Everton, "hat-trick" je zabio kapetan "Redsa" Steven Gerrard
Posljednja utakmica 28. kola: Arsenal - Newcastle 2:1
Bilo bi lijepo kada bih igrao u istoj momčadi s Luganom, PSG postaje klub kakav je nekad bio – izjavio je Suarez.
Utakmice 28. kola Premierlige: Man. Utd - WBA 2:0,  Swansea - Man. City 1:0. Oba pogotka za Man. United postigao Wayne Rooney
Roberto Mancini je do sada u napadu preferirao Aguera i Marija Balotellija, a sada mora računati i na Carlosa Teveza
Bivši hrvatski reprezentativac ušao je na travnjak u 80. minuti susreta Bolton - QPR. Šest minuta kasnije zabio je pobjednički gol za 2:1
U osam godina Chelsea je na plaće igrača potrošio nevjerojatnih 2 milijarde eura. Kako Abramovič može vratiti uloženi novac? Kratki odgovor glasi: nikako!
Podolski će u Arsenalu zarađivati oko 120.000 eura tjedno (cca 6,5 mil eura godišnje)