Premierliga: Arsenal prokockao dva gola prednosti kod Watforda, pobjeda Bournemoutha

Nedjelja, 15. rujna 2019. 16:57 Napisao/la  SC
Roberto Pereyra (Watford)

Bournemouth je pobijedio Everton 3:1, a dvostruki je strijelac bio Callum Wilson.

Arsenal je prokockao vodstvo do 0:2 u gostima kod Watforda.

Aubameyang je u razmaku od 11 minuta, zabio dva pogotka te doveo Arsenal u vodstvo.

No, prvo je Cleverley smanjio za domaće u 53. minuti, a zatim je devet minuta prije kraja izjednačenje Watfordu donio Pereyra sa bijele točke.

Utakmica 5. kola: Bournemouth - Everton 3:1 (Wilson 23, 72, Fraser 67/ Calwert-Lewin 44), Watford - Arsenal 2:2 (Cleverley 53, Pereyra 81-11m/ Aubameyang 21, 32)