Chelsea - Liverpool 1:2

Nedjelja, 20. studenog 2011. 18:53 Napisao  Marko Babić

Nogometaši Liverpoola svladali su na gostovanju Chelsea 2:1 u derbiju 12. kola engleskog Premiershipa. Pobjednički pogodak za tri boda i veliko slavlje Redsa postigao je Glen Johnson u 87. minuti.

Čovjek odluke - Glen Johnson
Čovjek odluke - Glen Johnson Foto: google.hr

Gosti s Anfielda poveli su u 33. minuti pogotkom Maxija, dok je izjednačenje domaćinu na Stamford Bridgeu donio Sturridge u 55. minuti. Inače, bio je to 29. ogled dvaju klubova u raznim natjecanjima od listopada 2004. godine i deseta pobjeda Redsa, dok su penzioneri slavili u 12 navrata.