Bundesliga: Bayern nakon pola sata igre osigurao pobjedu protiv Schalkea

Utorak, 19. rujna 2017. 20:19 Napisao/la  SC
Lewandowski i Müller slave pogodak

U prvoj utakmici 5. kola Bundeslige Borussia (M) na svom terenu je savladala goste iz Stuttgart 2:0, a oba pogotka postigao je Raffael.

U gostujućem sastavu Josip Brekalo igrao je od 62. minute, te je u 84. minuti imao stopostotnu šansu koju nije pretvorio u pogodak.

Augsburg je već u 4. minuti došao do pobjede protiv Leipziga, strijelac je bio Gregoritsch.

Bayern je projurio preko Schalkea, već nakon pola sata bilo je 2:0.

Strijelci u pobjedi su bili Lewandowski, Rodriguez i Vidal.

Utakmica 5. kola: B. Monchengladbach – Stuttgart 2:0 (Raffael 57,73-11m), Augsburg - RB Leipzig 1:0 (Gregoritsch 4), Schalke – Bayern 0:3 (Lewandowski 25-11m, Rodriguez 29, Vidal 76) Wolfsburg - W. Bremen 1:1 (0rigi 28/Bartels 56)