Bundesliga: Kovač i Rebić uzeli bod Borussiji (D), petarda Bayera, pobjeda Bayerna

Subota, 21. listopada 2017. 17:33 Napisao/la  SC
Niko Kovač (Eintracht)

Nogometaši Borussije (M) sjajno su otvorili domaći ogled protiv Bayera i poveli već u 7. minuti. No, bilo je to sve od domaćih nogometaša jer je drugo poluvrijeme bilo posve u znaku Bayera. Od 48. do 81. minute gosti su čak pet puta tresli mrežu domaćina.

Trener Eintrachta Niko Kovač izborio je veliki rezultat u 9. kolu Bundeslige, njegov Eintracht je na domaćem terenu nadoknadio zaostatak 0:2 protiv Borussije Dortmund i uzeo važan bod.

Vodeća momčad Bundeslige povela je golom Nuria Sahina u 19. minuti, a Phillip je u 57. povisio na 0:2. No, samo sedam minuta kasnije hrvatski napadač Ante Rebić pao je u šesnaestercu, srušio ga je vratar Bürki, a sudac pokazao na bijelu točku. Haller je iz penala smanjio, a četiri minute kasnije Wolf zabio za 2:2.

Utakmice 9. kola: Augsburg - Hannover 96 1:2 Gregoritsch 33/ Fuellkrug 76, 89), Borussia (M) - Bayer Leverkusen 1:5 (Johnson 7/ Bender 48, Bailey 59, Brandt 61, Volland 69, Pohjanpalo 81), Eintracht - Borussia (D) 2:2 (Haller 64-11m, Wolf 68/ Sahin 19, Philipp 57), Leipzig - Stuttgart 1:0 (Sabitzer 23), HSV - Bayern 0:1 (Tolisso 52)