Europska liga: Incident u dvoboju Evertona i Lyona, Hoffenheim slavio bez Kramarića

Četvrtak, 19. listopada 2017. 23:07 Napisao/la  SC
Nikola Vlašić (Everton)

U suretu Evertona i Lyona koji je završio pobjedom Francuza došlo je do obračuna igrača u koji se uključio i navijač sa djetetom u naručju.

Naime, nakon grubog prekršaja na gostujućem vrataru i obračuna igrača na travnjaku, koji se dogodio blizu tribine s domaćim navijačima, jedan navijač se približio reklamama i s djetetom u naručju s leđa udario u glavu vratara Lyona Lopesa.

Gosti iz Francuske su izgubili živce i krenuli u obračun s napadačem, ali je policija ubrzo smirila situaciju.

Vlašić je odigrao svih 90 minuta u dresu Evertona.

Atalanta je pobijedila Apolon 3:1. Za goste su od prve minute igrali Jakoliš i Maglica koji je igru napustio u 56. minuti.

Sheriff i Lokomotiv podijelili su bodove 1:1. Brezovec, Kulušić i Mikulić zaigrali su od prve minute za Sheriff, a zamijenjen je jedino Brezovec u 69. minuti. Ćorluka zbog ozljede nije konkurirao za sastav Lokomotiva.

Pivarić i Vida počeli su od prve minute u srazu Dynama Kijev i Young Boysa koji je završio 2:2. Vida je igru napustio u 80. minuti.

Kramarić je pobjedu svog Hoffenheima pnad Istanbulom pratio sa klupe.

Skenderbeu i Partizan odigrali su bez golova, a Radas je u domaćoj momčadi igrao sve do 33. minute

Grupa A: Astana - Maccabi Tel Aviv 4:0, Villareal - Slavia Prag 2:2. Poredak: Villareal 5, Slavia Prag 5, Astana 4, Maccabi Tel Aviv 1

Grupa B: Dynamo Kijev - Young Boys 2:2, Skenderbeu - Partizan 0:0. Poredak: Dynamo Kijev 7, Young Boys 3, Partizan 2, Skenderbeu 2

Grupa C: Braga - Ludogorets Razgrad 0:2, Hoffenheim - Istanbul Basaksehir 3:1. Poredak: Ludogorets Razgrad 7, Braga 6, Hoffenheim 3, Istanbul Basaksehir 1

Grupa E: Atalanta - Apollon Limassol 3:1, Everton - Lyon 1:2. Poredak: Atalanta 7, Lyon 5, Apollon Limassol 2, Everton 1

Grupa F: Sheriff - Lokomotiv Moskva 1:1, Zlin - Kopenhagen 1:1. Poredak: Lokomotiv Moskva 5, Kopenhagen 3, Sheriff 3, Zlin 2