Liga prvaka: Napoli pobijedio Liverpool u 90. minuti, PSG napunio mrežu C. zvezde

Srijeda, 03. listopada 2018. 20:55 Napisao/la  SC

Napoli je pogotkom Indignea u 90. minuti pobijedio Liverpool i zakomplicirao poredak u jednoj od najtežih skupina Lige prvaka.

U prvom se dijelu malo toga događalo.

Puno je bolje Napoli igrao u drugom poluvremenu, posebice u završnici.

Mertens je pogodio vratnicu u 81. minuti, Napoli je zasluženo pobijedio.

Marko Rog (Napoli) i Dejan Lovren (Napoli) nisu igrali.

Moćni PSG napunio je mrežu Crvene zvezde u 2. kolu, beogradska momčad grubo je prizmeljila nakon što je u prvoj utakmici odigrala nedolučeno protiv Napolija.

Neymar je bio posebno raspoložen za slobodne udarce, brazilski čarobnjak postigao je dva atraktivna pogotka iz slobodnjaka.

Brazilac se zajedno sa suigračima poigravao se s obranom srpskog prvaka koji je rezultatski dobro prošao s obzirom na broj domaćih šansi.

Utakmica 2. kola Lige prvaka,
Skupina D: Lokomotiv - Schalke 0:0, Porto - Galatasaray 1:0 (Marega 49)
Poredak: Porto i Schalke 4, Galatasaray 3, Lokomotiv 0
Skupina C: PSG - Crvenza zvezda (Neymar 20, 22, 81, Cavani 37, Di Maria 42, Mbappe 70/Marin 74), Napoli - Liverpool 1:0 (Insigne 90)
Poredak: Napoli 4, Liverpool i PSG 3, C. zvezda 1