Liga prvaka: Kovačić izašao zbog ozljede, Bešiktaš priredio jedino iznenađenje večeri

Srijeda, 13. rujna 2017. 22:53 Napisao/la  SC
Harry Kane (Tottenham), dvostruki strijelac

Liga prvaka - 1. kolo

Mateo Kovačić izašao je u 25. minuti zbog ozljede u utakmici tijekom koje je Real Madrid rutinski ostvario prvu pobjedu u skupini pobjedom protiv slabašnog Apoela.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu  koju je obilježio više spretni nego atraktivni pogodak Sergija Ramosa škaricama.

Dejan Lovren odigrao je standardno za Livepool, koji je uspio preokrenuti rezultat protiv Seville, ali nije uspio sačuvati pobjedu.

Između ostalog zbog Lovrenove pogreške i  Firmina, koji u 42. minuti nije iskoristio kazneni udarac za Liverpool.

Tottenham je pobijedio Borussiju Dotrmund koja se na Wembleyju nametnula pas-igrom od koje nije bilo previše koristi budući da je vratar Burki prva dva pogotka primio u prvi kut.

Aubameyang je postigao pogodak koji su suci poništili zbog nejasnog razloga, a nakon toga je Kane postavio konačnih 3:1.

Darijo Srna igrao je u domaćoj pobjedi Shakhtara protiv Napolija.  Marko Rog sjedio je na klupi gostiju.

Matej Mitrović sjedio na klupi Bešiktaša u iznenađujućoj pobjedi protiv Porta.

Danijel Subašić nije branio za Monaco u neodlučenom rezultatu u Leipzigu. Da jest, Forsberg bi teško onako lako postigao pogodak u prvi vratarev kut.

Maribor je uspio ostati neporažen protiv Spartaka, Bohar je u 85. minuti razveselio Ljudski vrt.

Skupina F: Shakhtar - Napoli 2:1 (Taison 15, Ferreyra 58/Milk 72), Feyenoord - Man. City 0:4 (Stones 2, 63, Aguero 10, Gabriel Jesus 25)

Skupina E: Liverpool - Sevilla 2:2 (Firmino 21, Salah 37/Ben Yedder 5, Correa 72), Maribor - Spartak    1:1 (Bohar 85/Samedov 59)

Skupina G: Porto - Besiktas 1:3 (Tošić 21-ag/Talisca 13, Tosun 28, Babel 86), RB Leipzig - Monaco    1:1 (Forsberg 33/Telemans 34)

Skupina H: Real Madrid - Apoel Nicosia 3:0 (Ronaldo 12, 51-11m, Sergio Ramos 61), Tottenham - Borussia Dortmund 3:1    (Heung-Min 6, Kane 15, 60/Yarmolenko 11)