Europska liga: Osijek pobjedom protiv Austrije u Beču završio europsku sezonu

Četvrtak, 24. kolovoza 2017. 23:08 Napisao/la  SC

Uzvratna utakmica play-offa Europske lige: Austria Beč - Osijek 0:1

Osijek se oprostio od Europe pobjedom u Beču, Austria nastavlja igrati u skupini zbog jednog pogotka više postignutog u gostima (2:1).

Trener Zekić na poluvremenu je uveo  Bobana, koji je u 63. minuti  pogodio za vodstvo!

Mudražija je  s desne strane pronašao Bobana u kaznenom prostoru domaćih, a on je  pogodio u bliži kut - 0:1.

Mogao je Boban uvećati vodstvo Osijeka u 80. minuti.  Bočkaj je ubacio, Boban je glavom loptu poslao pored gola.

AUSTRIA BEČ: Hadžikić, De Paula, Kadiri, Westerman, Martschinko, Serbest (79 Salamon), Holzhauser, Prokop (90 Borkovic), Pires, Tajouri, Monschein (68 Friesenbichler)

OSIJEK: Malenica, Sorsa, Škorić, Barać, Barišić, Mioč, Mudražija (83 Šimunec), Pušić (46 Boban), Grezda (69 Grgić), Bočkaj, Ejupi

Uzvratna utakmica play-offa Europske lige: Austria Beč - Osijek 0:1 (2:1)