Vaterpolisti riječkog Sveučilišta sa dvije pobjede vodeća su momčad na ljestvici grupe A. Maksimalni učinak iz dvije utakmice imaju i vaterpolisti Sveučilišta u Zagrebu koji se natječu u grupi C.
Za Sveučilište Rijeka pod vodstvom Tonija Krola nastupili su Ševeljević, Štokić, Begonja, Sušanj, Vrlić, Šarić, Cerniar, Kaluđerović, Mudražija, Cirković, Brkić, Peroš i Cvijanović.
Uspješne su bile i riječke vaterpolistice koje su ostvarile pobjedu i remi u dvije odigrane utakmice na Bazenima Kantrida.
Boje riječkog Svučilišta brane Srhoj, Miljković, Skričić, Valentin, Lordan, Rerčić, Stražičić, Vrcelj, Novosel, Butić, Hibšer i Barišić, a trener je Darko Ažić.
Vaterpolisti:
Grupa A
Sveučilište Rijeka - Sveučilište Edinburgh 12:3
Sveučilište Rijeka - Nacionalni institut Lyon 12:6
Poredak: Sveučilište Rijeka 4, Sveučilište Edinburgh 0, Nacionalni institut Lyon 0
Grupa B
Sveučilište Skopje - Sveučilište Budimpešta 6:10
Sveučilište Skopje - Sveučilište Novi Sad 5:0
Poredak: Sveučilište Budimpešta 2, Sveučilište Skopje 0, Sveučilište Novi Sad 0
Grupa C
Sveučilište Zagreb - Sveučilište St. Petersburg 8:3
Sveučilište Zagreb - Sveučilište Semmelweis Mađarska 7:6
Poredak: Sveučilište Zagreb 4, Sveučilište St. Petersburg 0, Sveučilište Semmelweis Mađarska 0
Grupa D
Sveučilište Amsterdam - Sveučilište Primorska 2:12
Sveučilište Amsterdam - Sveučilište Split 5:11
Poredak: Sveučilište Primorska 2, Sveučilište Split 2, Sveučilište Amsterdam 0
Vaterpolistice:
Grupa A
Sveučilište Rijeka - Sveučilište Edinburgh 10:4
Sveučilište Rijeka - Sveučilište Nijmegen Njemačka 6:6
Poredak: Sveučilište Rijeka 3, Sveučilište Nijmegen Njemačka 1, Sveučilište Edinburgh 0
Rukometaši riječkog Sveučilišta remizirali su sa portugalskim Sveučilištem Minho 27:27. Sveučilište Vern iz Zagreba bilo je bolje od francuskog Sveučilišta 28:25, a Sveučilište Zagreb nadigralo je Sportsko Sveučilište Litva 27:21. Uspješne su bile i rukometašice zagrebačkog sveučilišta koje su pobijedile kolegice iz Portugala 29:18.
Rukometaši:
Grupa A
Sveučilište Rijeka - Sveučilište Minho Portugal 27:27
Njemačko sportsko Sveučilište Koln - Sveučilište Ljubljana 26:19
Poredak: Njemačko sportsko Sveučilište Koln 2, Sveučilište Rijeka 1, Sveučilište Ljubljana 26:19 0, Sveučilište Minho Portugal 0
Grupa B
Sveučilište Aveiro Portugal - Sveučilište Innsbruck 27:16
Sveučilište Niš - Sveučilište Constantin Brancusi Rumunjska 47:24Poredak: Sveučilište Aveiro Portugal 2, Sveučilište Niš 2, Sveučilište Constantin Brancusi Rumunjska 0, Sveučilište Innsbruck 0
Grupa C
Sveučilište Littoral Opal Coast Francuska - Sveučilšte Vern 25:28
Sveučilište Yeditepe Turska - Sveučilište Basel 18:29
Poredak: Sveučlište Vern 2, Sveučilište Basel 2, Svečilište Littoral Opal Coast Francuska 0, Sveučilište Yeditepe Turska 0
Grupa D
Sveučilište Cordoba Španjolska - Sveučilište Cipar 32:14
Sportsko Sveučilište Litva - Sveučilište Zagreb 21:27
Poredak: Sveučilište Cordoba Španjolska 2, Sveučilište Zagreb 2, Sportsko Sveučilište Litva 0, Sveučilište Cipar 0
Rukometašice:
Grupa A
Sveučilište Oslo - Sveučilište Primorska 20:24
Grupa B
Sveučilište Pitesti Rumunjska - Sveučilište Niš 26:28
Grupa C
Sportsko Sveučilište Litva - Sveučilište Ljubljana 35:31
Grupa D
Sveučilište Porto - Sveučilište Zagreb 18:29