COPA AMERICA Novi šok za Lea Messija, Kolumbija pobijedila Argentinu

Nedjelja, 16. lipnja 2019. 02:05 Napisao/la  SC

Kolumbija - Argentina 2:0. Smiono je igru najboljeg igrača na svijetu opisati  bezidejnom, ali takav je Messi u pravilu kada igra za Argentinu.

Leo Messi i Wilmar Barrios

Novi šok za Argentinu i Lea Messija!

Kolumbija je u utakmici 1. kola južnoameričkog prvenstva pobijedila Argentinu rezultatom 2:0, oba pogotka pala su u završnici utakmice koju je Kolumbija igrala ubitačno.

U 71. minuti Martinez je prošao lijevom stranom i efektno pogodio suprotni kut, u 86. minuti Zapata je između dvojice argentinskih stopera podmetnuo nogu za 2:0.

Reakcija argentinske momčadi nakon prvog primljenog pogotka najbolje ukazuje da ova momčad i Leo Messi jednostavni zrači malodušjem!

Iako su Argentinci preuzeli posjed lopte, do kraja nisu ozbiljno zaprijetili i onda kao šlag na kolumbijsku tortu, primili pogodak koji ozbiljna obrana ne bi smjela primiti.

Više od sat vremena Kolumbija je kontrolirala utakmicu prepustivši Messiju i suigračima posjed lopte.

Smiono je igru najboljeg igrača na svijetu opisati kao bezidejnom, ali takav je Messi u pravilu kada igra za Argentinu.

A takva je i cijela argentinska momčad koja previše ovisi o Messiju da bi stekla nužni autoritet.

AGENTINA: Armani, Saravia, Pezzella, Otamendi, Tagliafico, Lo Celso, Guido Rodríguez (67 Pizarro), Paredes, Di María (46 De Paul), Messi, Agüero (79 Suarez)

KOLUMBIJA: Ospina, Tesillo, Yerry Mina, Davinson, Medina, Mateus, Barrios, Cuadrado (64 Lerma), James Rodríguez, Muriel (14 Martinez)), Falcao (81 Zapata)

Copa America, 1. kolo: Kolumbija - Argentina 2:0 (Martinez 71, Zapata 86)