Bayern odigrao neodlučeno, Aduriz atraktivnim pogotkom srušio Barcelonu

Petak, 16. kolovoza 2019. 23:07 Napisao/la  SC
Aduriz
Aduriz

Bayern je osvojio bod, a Barcelona doživjela poraz u prvim utakmicama nove sezone u Njemačkoj i Španjolskoj.

Momčad Nike Kovača odigrala je u Munchenu 2.2 protiv Herthe, oba pogotka za Bavarce postigao je Lewandowski (24, 60-11m).

Pogotke za Herthu postigli su Lukebakio (36) i Grujić (38).

Ivan Peršić nije bio u rosteru Bayerna.

Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu u drugom poluvremenu utakmice u Bibaou.

Athletic je u prvoj utakmici osvario značajnu pobjedu, a junak večer postao je 38-godišnji Aduriz.

U igru je ušao u 88. minuti, da bi u 89. minuti "škaricama" postigao jedan od ljepših pogodaka u drugačkoj karijeri.

U svakom slučaju, postigao je jedan od najdražih pogodaka protiv velikog protivnika.