Prijateljska utakmica: Udinese pobijedio Split na Parku mladeži, Belle ublažio poraz

Subota, 12. listopada 2013. 17:32 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Split – Udinese 1:2

Brzo su igrači Udinesea pokazali razliku u kvaliteti. U 26. minuti Fernandes je postigao prvi pogodak na Lopezovo dodavanje. Asistent kod prvog gola u 36. minuti prošao je kroz domaću obranu i povećao vodstvo gostiju.

U drugom dijelu Split je odmah počeo igrati s četvoricom novih igrača (VišićTomašević, Pehar iGalović). Split je od odmora bio bolja momčad.

U 65. minuti rezultat je smanjio Belle udarcem s bijele točke nakon prekršaja vratara Udinesea na Roceu.

Do kraja utakmice pritisnuli su Splićani goste, ali nisu uspjeli izjednačiti.

SPLIT: Zagorac, Radotić, Radeljić, Glumac, Glavina, Dujmović, Vojnović, Mršić, Belle, Erceg, Roce. Još su igrali: Višić, Pehar, Zulim, Paracki, Tokić, Rugašević, Galović

UDINESE: Benussi, Piccoli, Gomes, Ranegie, Lopez, Fernandes, Pereyira, Heurtaux, Merkel, Pinzi. Još su igrali: Alves, Moras, Condromas, Tellan

Prijateljska utakmica: Split – Udinese 1:2 (Belle 65-11m/Fernandes 26, Lopez 36)

Fotogalerija: Pixsell