Bogdan Bogdanović i Mario Hezonja odigrali vrhunske utakmice na NBA parketima

Utorak, 06. veljače 2018. 09:28 Napisao/la  SC
Bojan Bogdanović

Sjajnu večer na NBA parketima imali su Bojan Bogdanović i Mario Hezonja.

Pacersi su u Indianapolisu ugostili Wizardse (102:111)

Bojan Bogdanović je za 37 minuta na terenu bio najbolji strijelac utakmice s 29 poena (šut iz igre 9/15, trica 5/7, slobodna bacanja 6/7), kojima je dodao i 4 skoka, dvije asistencije i po jednu ukradenu loptu i blokadu. To je ujedno i najveći broj poena koji je ove sezone za Pacerse postigao hrvatski košarkaš.

Nije bilo dovoljno za pobjedu.

Mario Hezonja odigrao je jednu od najboljih utakmica za Olando u tek 16. pobjedi ove sezone.

Momčad Magica u dramatičnoj utakmici je slavila u gostima kod Miamija rezultatom 111:109, Hezonja je za 32 minute ubacio 20 poena (šut iz igre 7/14, trica 4/9, slobodna bacanja 2/2) i tome dodao pet skokova, tri asistencije, 2 ukradene lopte i jednu blokadu.