U pojedinačnoj konkurenciji osvojene su dvije zlatne, četiri srebrne i tri brončane medalje
Ponedjeljak, 25. studenog 2013. 19:38
Ostalo

Stankovićki, Mikićki i Franiću zlata u Zadru

Zadar je bio domaćin 2. mini Grand prixa za plivačice i plivače u kategorijama kadeta i mlađih kadeta
Ponedjeljak, 04. studenog 2013. 10:55
Ostalo

Luka Šarčević drugi među juniorima

Šarčević je u finalu izgubio od Frana Goloba 1:3. Andrej Graovac (Srdoči) zaustavljen je u četvrtfinalu od Josipa Arbanasa (1:3)
U apsolutnoj ženskoj konkurenciji kadetkinja Karla Šešelja je osvojila brončano odličje iza juniorki Tee Miloš iz TK Pula i Grčević Petre TK Jarun - Zagreb
Škola šaha održavat će se dvaput tjedno, detalje možete saznati ako nazovete tel. 091/762-1979.
Dodatne informacije mogu se dobiti na telefon: 091/531-3993
Karlo Šaban, Lovro Šipek, Zvonimir Maras i Lucijan Srdoč osvojili su ukupno sedam medalja
Na turniru su sudjelovala i dva ženska para Petra Skočić i Marta Marčelja (Marinići) te Elona Ćori i Besarta Cocaj (Škola boćanja Čavle)