SVJETSKE IGRE

Pero Ćubela osvojio srebro u preciznom izbijanju

Srijeda, 26. srpnja 2017. 16:22 Napisao/la  SC

Virginija Bajrić zaključila je natjecanje u brzinskom izbijanju već u fazi eliminacija

Boćar Zrinjevca Pero Ćubela osvojio je srebrno odličje na netom završenim Svjetskim igrama u Wroclawu.

Odlični Pero Ćubela u disciplini preciznog izbijanja otvorio je natjecanje s 25 poena i ostvario najbolji rezultat prvog kruga kvalifikacija.

Nastupom u finalnoj seriji s ostvarenih 17 poena ostvario je drugi rezultat finala kao i Francuz Chirat te je u dodatnom raspucavanju pobijedio i osvojih srebrnu medalju.

Prvak je postao Argentinski predstavnik Pretto.

Virginija Bajrić (Čavle Škola boćanja) zaključila je natjecanje u brzinskom izbijanju već u fazi eliminacija.

U dvije serije brzinskog izbijanja ostvarila je ukupno 42 pogotka (21+21) i natjecanje završila na sedmom mjestu (slabija od nje bila je samo predstavnica Čilea).

Sa Ćubelom i Bajrić u Wroclaw su otputovala dvojica trenera Čedo Vukelić i Tomislav Kolobarić, dok je Leo Brnić, hrvatski predstavnik u brzinskom izbijanju nastup otkazao zbog ozljede.