Zamećanke upisale važne bodove na gostovanju u Sinju

Subota, 28. siječnja 2012. 20:12 Napisao  Milan Kosanović

Sinj - Zamet 20:24.  Najefikasnije u redovima Zameta bile su Čamila Mičijević sa šest, te Dina Brčić i Kristina Plahinek koju su u važnu pobjedu ugradile po pet pogodaka

Sinj – Zamet 20:24 (13:14)

SINJ: Budić (1), Bilandžić 4, Vučić, Frleta 1, Hrgović 6, Čović 2, Bilobrk, Runje 1, Masnić 2, Gugić, Mihaljević, Brčić 1, Borozan (16), Jaković.

ZAMET: Račić (7), Brčić 5, Plahinek 5, Debelić, Vuković 1, Toto 3, Strukar, Bunić 1, Tus, Mičijević 6, Stakorić 1, Milinović, Mišurović 2, Zorić.

Sedmerci: Sinj 3 (3) , Zamet 1 (2). Isključenja: Sinj 6, Zamet 6 minuta.

Rukometašice Zameta izborile su veliku pobjedu na teškom gostovanju u Sinju te pobjegle ekipama iz zone ispadanja na velikih šest bodova razlike. Domaće rukometašice posljednje vodstvo na utakmici imale u 28. minuti (13:12) nakon čega je uslijedila serija Zamećanki 7:2 koja je okrenula utakmicu u korist gošći.

Riječanke su tako u 41. minuti imale prednost 19:15 koje su lako sačuvale do kraja susreta. Najefikasnije u redovima Zameta bile su Čamila Mičijević sa šest, te Dina Brčić i Kristina Plahinek koju su u važnu pobjedu ugradile po pet pogodaka.