Centar Zamet (18): Zamet - Dugo Selo
Bile smo jako precizne što je na kraju i uvjetovalo konačan rezultat susreta. Jako smo zadovoljni našom igrom, kaže Stakorićka nakon pobjede u Samoboru
Utakmica 21. kola: Samobor - Zamet 25:31
Subota (19): Samobor - Zamet. Dobro sam, konačno nakon gotovo tri mjeseca. Vraćam se polako, kad već nema razloga za žurbu, kroz smijeh će u mikrofon reći Selena Milošević
Pojavile su se nove cure s kojima smo u klubu i više nego zadovoljni, kaže direktor ŽRK-a Zamet Vejnović
Prijateljska utakmica rukometašica: ŽRK Zamet - Lokomotiva 19:26 (12:16). Riječanke su pružile dobar otpor na parketu, no gošće su u posljednjih deset minuta serijom 5-0 prelomile susret u svoju korist.
Utakmicu smo kontrolirali od početka do kraja, nismo imali mučenja u napadu, kaže trenerica Zameta nakon ogleda s Kokom
Subota, 22. veljače 2014. 19:15
ŽRK Zamet

Zamećanke slomile Koku serijom 18:2

Utakmica 18. kola: Zamet - Koka 39:25 (23:10). Gošće su posljednje vodstvo na utakmici imale u 12. minuti