A-2 LIGA KOŠARKAŠA

Stoja tek u zadnjoj četvrtini slomila Zamet

Ponedjeljak, 25. studenog 2013. 16:44 Napisao/la  Stjepan Lončarić

U lokalnom derbiju Škrljevo je pobijedilo Kastav uvjerljivom igrom u prvom poluvremenu

A-2 liga košarkaša – Zapad, 6. kolo

Tek u posljednjoj četvrtini utakmice na Zametu, Stoja je slomila otpor domaćina, koji još nema pobjede, iako na terenu djeluje dobro. Zamet je u posljednjih deset minuta ušao sa minimalnim vodstvom 50:49, što ipak nije bilo dovoljno za iznenađenje.

Karlovac je ostvario visoku pobjedu, protiv nekompletnog Rovinja (Codacci, Lončarević), te tijekom utakmice povrijeđenog Starčevića. U Crikvenici su gosti iz Poreča poveli u prvoj četvrtini, da bi domaćin rijetko viđenom dugom serijom 38:0 u drugoj četvrtini, lako preokrenuo rezultat.

U lokalnom derbiju Škrljevo je pobijedilo Kastav, ovaj puta uvjerljivim vodstvom u prvom poluvremenu. U pulskom Pattinaggiu (Dvorana SC Mirna) Opatija je poražena od Pule. Precizni Petar Popić-Mileusnić postigao je 12 od 20 koševa u prvoj četvrtini, ali je ostao usamljen. Sa druge strane košarkaši domaćina, s pjevačkim prezimenima, Ante i Petar Grašo, te Škoro, počeli su stvarati osjetljiviju prednost.