Lokosice zaključale vrata i pretrčale Zamećanke

Subota, 21. siječnja 2012. 18:58 Napisao  Marko Babić

Lokomotiva – Zamet 33:19 (16:5). Kada jedna ekipa u prvom poluvremenu postigne samo pet pogodaka onda je jasno da je napad bio više nego neučinkovit, a Dubravka Bukovina i Marina Razum, vratarke Lokomotive, su do kraja utakmice sakupile 20 obrana od 39 pokušaja Zamećanki

Lokomotiva – Zamet 33:19 (16:5). Dvorana 2 Doma sportova. Gledatelja:  40. Suci:  Barić (Čakovec), Rendulić (Kutina).

LOKOMOTIVA:  Smiljanić 1, Lisjak, Pasarić 5 (1), Vučković 1, Bukovina, Razum, Ježić 2, Janković 4, Puljić, Tomić, I. Milić 2, Milanović Litre 3, M. Milić 7, Bašić 3, Krsnik 3, Poljak 2.

ZAMET: Račić, Brčić 4 (2), Plahinek, Debelić, Silli, Toto 1, Strukar, Bunić 3, Tus 4, Bukvić, Mičijević 1, Stakorić, Milinović, Mišurović 3, Vučić, Zorić 1.

Sedmerci: Lokomotiva 1 (1), Zamet 2 (6).  Isključenja: Lokomotiva 6 minuta, Zamet 6 minuta.

Rukometašice Zameta poražene su na gostovanju kod Lokomotive u utakmici u kojoj je pobjednik bio vrlo brzo poznat, a neizvjesnost nije bila sastavni dio utakmice. Sve nade Riječanki nestale su praktički nakon već deset minuta kada su gubile 1:5, a ta razlika je u idući 15 minuta narasla na plus minus jedanaest (4:15).

Kada jedna ekipa u prvom poluvremenu postigne samo pet pogodaka onda je jasno da je napad bio više nego neučinkovit, a Dubravka Bukovina i Marina Razum, vratarke  Lokomotive, do kraja su utakmice sakupile 20 obrana od 39 pokušaja Zamećanki.