Hrvatska reprezentacija trenirat će u Umagu
Centar Zamet (utorak, 18.30): Zamet - PPD Zagreb. Pokušat ćemo im parirati na fizičkom, trkačkom planu. Uvijek je kup-utakmica protiv jačeg protivnika motiv više, kaže Matošević
Valja nam se malo odmoriti i pripremiti za nastavak sezone. Imamo nekoliko neugodnih gostovanja, primjerice ono u Pločama koje moramo shvatiti ozbiljno, kaže Bunićka
Novom pobjedom rukometaši Zameta ostaju u utrci za Ligu za prvaka
Susret 19. kola: Zamet - Sesvete 32:31 (18:16). Zamećanke su susret držale pod kontrolom sve do posljednjih pet minuta, gošće unatoč 0:5 u završnici susreta nisu uspjele uzeti bod
Centar Zamet (subota, 18): Zamet - Ivanić. Sada je utrka za Ligom za prvaka malo otežana, no nismo izgubili sve šanse, kaže Đurica
 Mogu reći da je njihova igra, po onome što smo na pregledanim video-materijalima vidjeli, počela izgledati kao pravi rukomet, kaže kružna napadačica Ella Bukvić
Previše smo pogodaka dopustili Splićankama u posljednjoj četvrtini utakmice, a takvo nešto će opasniji protivnici itekako znati kazniti, rekla je Prosenjak