PORAZ RUKOMETAŠA ZAMETA

Zamet - Buzet 21:27

Subota, 03. prosinca 2011. 19:22 Napisao  Marko Babić

Zamet - Buzet 21:27 (12:16). Odličnu večer imao je vratar Buzeta Davor Badurina sakupivši  šesnaest obrana, Zamećani jedino vodstvo imali na otvaranju susreta (2:0, 3:2)

Ilustracija

RIJEKA - Utakmica 12. kola Premijerlige rukometaša: Zamet - Buzet 21:27 (12:16). Centar Zamet. Gledatelja: 300. Suci: Cepanec i Jeftić.

ZAMET: Đurica, Vučko, Hrvatin 1, Černeka 4, Uzelac 2,Lončarić 1,  Čorić, Kružić, Stevanović, Kovačević, Čuturić, Montanari 2, Slavić, Golik 3, Sakić 8.

BUZET: Badurina, Šverko, Prodan, Vukelić 3, Vidović 1, Gašpar 5, Ljubotina 4, Vukelić 1, Jajčević 1, Jović, Vozila 1, Šunjić 5, Pavletić, Sirotić, Vrkljan 6, Jermaniš.

Sedmerci: Zamet 6 (2), Buzet -. Isključenja: Zamet 6, Buzet 8 minuta.

Rukometaši Zameta doživjeli su četvrti poraz ove sezone, uzdignutih ruku Centar Zamet napustili su Buzećani koji su ovom pobjedom preskočili Riječane na ljestvici. O omjeru snaga dovoljno je reći da su izabranici Alena Kurbanovića jedino vodstvo imali na otvaranju utakmice zahvaljujući dvama pogocima Marina Sakića (2:0) odnosno pogotkom Bojana Lončarića (3:2).

Sve ostalo bilo je na strani Buzećana, pogotkom Gašpara u 19. minuti pobjegli su na pet pogodaka prednosti (5:10). Uzaludni su bili pokušaji riječkih rukometaša da se vrate u utakmicu, najbliže su bili na otvaranju drugog poluvremena kada je Sakić smanjio na 13:16. Odličnu večer imao je vratar Buzeta Davor Badurina sakupivši  šesnaest obrana, dok su domaći vratari Marin Đurica i Ivan Stevanović ukupno imali 13 obrana.